Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED 

 Käesolevad müügitingimused kehtivad Parukapood OÜ veebipoest ostmisel internetiaadressil: www.parukapood.ee.

Kauba müüja on Parukapood OÜ, Narva mnt 13 Tallinn, registrikood 14166885, tel 6828488. Tingimused kehtivad kõigi isikute ja müüja vahel ostutehingute sooritamisel e-poest.

Parukapood OÜ veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuste töötlemiseks ning kauba ostjani toimetamiseks.

Müüjal on õigus muuta ühepoolselt tingimusi, andes uutest tingimustest teada veebipoe müügitingimustes. Kui klient esitas tellimuse enne tingimuste muutmist, siis kehtivad ostu hetkel kehtinud tingimused.

Müüja poolt esitatud tingimustele lisaks kehtivad e-poest ostes Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid e-kaubandusele. Kõik hinnad Parukapoe veebipoes sisaldavad käibemaksu 22%. Parukapoe veebileheküljelt on võimalik osta neid Tooteid, millel on nupp “Lisa ostukorvi”. Sobiva Toote tellimiseks peab need lisama ostukorvi.   Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab Ostja, et ta on Müügitingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid. Parukapood on isikuandmete vastutav töötleja. Parukapood OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile. Makseid vahendab Maksekeskus AS.

Klient saab Parukapood OÜ veebipoest osta kaupu, tasudes kogu tellimuse summa koheselt läbi maksekeskkonna. Enne makse sooritamist kontrollib klient üle tellimuse, et andmed vastaksid tegelikule soovile.  Ostukorvis olevat Toodete kogust saab muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud Toodete arvu.
Tooteid saab ostukorvist eemaldada vajutades paremal real asuvale “ristile”.

 

KOHALETOIMETAMINE

Klient valib ise kauba kättetoimetamise viisi – Pakke saadame Smartpostiga üle Eesti  ning selle hinnaks on 3.30€ ja Soome 14 €

Võimalus on ka kaubale ise järgi tulla Tallinnas, Narva mnt 13 Pro Kapitali Ärimaja. Kui soovite pakki saada mujale Euroopas, siis palun kirjutage oma soovist kyllikoik@gmail.com

Tellimuse ja tasumise kohta tuleb kliendi meilile vastav kinnitus.

Müügileping kliendi ja müüja vahel jõustub, kui klient on tasunud tellimuse kogu summa eest. Alates makse laekumisest Parukapood OÜ arvelduskontole pannakse pakk teele nii kiiresti kui on meil võimalik.

Pakk toimetatakse kätte 3-7 päeva jooksul.

Enne paruka ostmist e-poest palume siiski enne kontrollida, kas meie laos on vastav parukas ja värvitoon olemas kirjutades meile 

parukapood@gmail.com või helistades +37255661884

Kui see puudub, saame tellida 10 päeva jooksul.

Kui müüja ei saa tellimust täita 21 päeva jooksul, siis tagastatakse täitmata jäänud tellimuse summa (kliendile koheselt) kliendi pangakontole, kui klient ei nõustu pikema tellimuse täitmise ajaga. 

 

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Parukapoe veebipood võimaldab järgnevaid makseviise:

Pangalingi kaudu – tellimuse eest tasumiseks on võimalik kasutada pangalinki. Klikates pangalingile, suunab see valitud internetipanka:

 -Eesti: SwedbankSEBLuminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

-Maksa hiljem lahendused: Indivy Slice 3, Liisi ID


Ettemaksuarvega – 
kui tellimus on kinnitatud, siis saadetakse Ostja e-posti aadressile ettemaksuarve, mida on võimalik tasuda ülekandega Ostjale sobiva panga kaudu.

Krediitkaardiga - peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3-numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas.
Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kõik Parukapood veebipoes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu  20%
Ostu vormistamisel sobiva panga valimisel suunatakse edasi Teie poolt valitud internetipanka, kus kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus tasumisele kuuluva summaga. Palun kinnitage makse ning vajutage nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Täiendavate küsimuste korral võtke ühendust Parukapood OÜ  telefonil +372 6828488

Parukapood OÜ on teie isikuandmete vastutav töötleja. Parukapood OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ILE

TAGANEMISÕIGUS

Parukapood veebipoest ostetud toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus. Juhul kui e-poest tellitud Toode Ostjale ei sobi, võib ta selle põhjendusi esitamata tagastada.
 Taganemistähtaeg lõppeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Ostja või Ostja nimetatud kolmas isik, kes ei ole vedaja, on saanud Tooted füüsiliselt enda valdusesse. Taganemisõigus puudub juhul, kui Ostjale on tarnitud suletud pakendis tooted, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning mis on pärast kohaletoimetamist avatud ( kosmeetikatooted jms ). 

 Lisaks ei kehti 14-päevane taganemisõigus Toodetele, kui:
   1. Toode on valmistatud arvestades konkreetse Ostja isiklikke vajadusi;
   2. Toode on valmistatud Ostja esitatud tingimuste kohaselt;
   3. Toode on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga, nii, et neid ei saa enam teineteisest eraldada;
   4. Toodet on kasutatud majandus-ja kutsetegevuse eesmärgil.

 Parukapoel on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni Parukapood on tagastatava Toote tagasi saanud või Ostja on esitanud Parukapoele tõendid, et ta on Toote tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

 Kui Ostja on tagastatavat Toodet kasutanud või proovinud muul moel, kui seda oleks lubatud tavapäraselt teha poes või ta on kasutanud Toodet rohkem, kui on vaja teha selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks, siis vastutab Ostja Toote väärtuse vähenemise eest ning Parukapoel on õigus see summa tagastamisele kuuluvast ostuhinnast maha arvata. Juhul, kui Ostja ei ole nõus Parukapoe poolt näidatud väärtuse vähenemisega, on tal õigus selle kindlaks tegemiseks pöörduda sõltumatu eksperdi poole. Sõltumatu eksperdi kulud tasub pool, kelle seisukoht ei osutunud põhjendatuks. Kui sellise poole välja selgitamine osutub võimatuks, siis jagatakse ekspertiisiga seotud kulud Ostja ja Parukapoe vahel pooleks. Kui selgub, et Ostja ei ole saanud tellitud Toodet, Toode ei vasta e-poes olevale kirjeldusele või Tootel ilmneb viga, siis ei pea Ostja tegema taganemisavaldust 14 päeva jooksul, vaid võib kasutada seadusest tulenevat pretensiooni esitamise õigust.


 

ISIKUANDMETE KOGUMINE JA TÖÖTLEMINE

Veebilehte kasutades annab tarbija nõusoleku oma andmete kogumiseks ja töötlemiseks kooskõlas käesoleva poliitikaga. Isikuandmed on muuhulgas Ees-ja perekonnanimi, kontakttelefon, paki kätte toimetamise aadress, e-postiaadress.

 

ANDMETE KOGUMISE VIISID JA EESMÄRGID

E-poel on õigus kasutada isikuandmeid reklaami, uudiskirjade, kliendisuhtluse ja muu informatsiooni edastamiseks tarbijale, et muuhulgas parandada ja reklaamida oma teenuseid, toimetada kohale tellimusi või täita muid lepingulisi kohustusi. E-pood võib edastada tarbija isikuandmeid ka logistikapartnerile kauba kohale toimetamiseks.

Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku. Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude täitmiseks, sh kauba kohale toimetamiseks. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ning neile puudub e-poele ligipääs.

 

TURVALISUS

Müüja rakendab kõiki mõistlikke meetmeid töödeldavate isikuandmete kaitseks. Juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel ning kõikide veebilehe külastajate isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni.

 

MUUD TINGIMUSED

Tootepildid on illustratiivse tähendusega. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab Parukapood endale õiguse loobuda müügist ning tagastada Ostjale raha tema arvelduskontole mõistlikult vajaliku aja jooksul.  Toodete infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Ostja viimast külastamist uuenenud.

Kontaktandmed:

Parukapood Oü

Registrikood 14166885

Narva mnt 13

Tallinn

mob +37255661884

E-mail: parukapood@gmail.com

Contact form