Parukapood_Peakatted ja mütsid_Christine Headwear Laguna Scarf Purple

House Of Christine peakatted naistele

Tere tulemast stiilsete peakatete maailma! 

Turbanite ja pearättide otsimisel võib olla palju põhjuseid. Võib-olla otsite midagi pehmet ja mugavat, mis kataks tundliku ja palja peanaha, mis on põhjustatud kriitilise haiguse ravist. Võib-olla soovite oma juukseid katta, kuna teil on kiilaspäiseid laike. Või otsite lihtsalt moekat peakatet, mis täiendaks teie hoolikalt valitud riietust.

House of Christine’ist leiate otsitava välimuse, mugavuse ja turvalisuse – kas eelistate ühevärvilisi, lummavaid mustreid, lihtsat Grab & Go mudelit või mängulist ja volüümikat stiili, siis olete meiega kaetud.

Meie mantra on, et peakatete puhul pole õiget ega valet. Valige värv ja mudel, mis teile meeldib ja milles tunnete end mugavalt ning muutke see omamoodi imeliseks. Saadud tulemus ja enesekindlus, mida kiirgate, paneb teid särama.

Siit postitusest leiad killukese inspiratsiooni, miks valida Christine Headwear peakatted  ja turbanid.

 Peakatted on ka imelised kaaslased juuste väljalangemise perioodiks või peale keemiaravi.

Christine Headwear nokaga peakatted 50+ päikesekaitsega saavad kuumadel suvepäevadel sinu heaks sõbraks mere ääres lesides või aiatöid tehes, kaitstes ka teie silmi.  

 

 Me loodame Teid inspireerida ja toetada sellel teekonnal! Christine Headwear peakatted naisteleTaanis disainitud peakatted naistele

House of Christine brändil on valik Taani disainitud kõrgekvaliteedilisi peakatteid ja turbaneid, mis on loodud selleks, et pakkuda naistele suurt valikut stiilseid peakatteid ja tunda ennast mugavalt ajal, mil juuksed langevad.

Meile on oluline, et naised leiaksid inspiratsiooni ning tunneksid end meie peakatteid kandes mugavalt, stiilselt ja enesekindlalt.

House of Christine sai loodud ühe taanlasest naisterahva poolt, kes põdes ise alopeetsiat ja kellele tundus, et turul pole piisavalt ilusaid peakatteid. Veel enam pole turul saadaval kvaliteetseid peakatteid, mis on vastu peanahka pehmed, allergiavabad ja õhku läbilaskvad.
Christine Headwear peakatted on rõhku pannud kvaliteedile, materjali valikule ning detailidele.


Meditsiinilised peakatted- haiguste tõttu kaotatud  juuksed

Kas teadsid, et House of Christine peakatted on klassifitseeritud meditsiinirõivasteks vastavalt EL-i  meditsiiniseadmete direktiivile (MDR 2017/745).
Mida see tähendab?
See märk on House of Christine-i jaoks väga oluline ja väärtuslik. Euroopa Liidu direktiivi määratluse kohaselt on meditsiinilise peakatte materjal selline, mis kaitseb  nahka  kuumuse, päikese ja külma eest.

Lisaks on peakatted mõeldud juuste väljalangemisest tuleneva füüsilise ja vaimse ebamugavuse leevendamiseks ning naiste üldiseks kaitseks, kes on keemiaravi ja muude juuste väljalangemisega seotud haiguste tõttu kaotanud oma juuksed.


Milliseid materjale on kasutatud peakatete valmistamisel?


CARETECH® CARETECH® BAMBOO


House of Christine peakatted  bambus-viskoosist  on valmistatud unikaalsest ja funktsionaalsest CARETECH® kvaliteedist.
Bambus-viskoosist kangal on palju erilisi omadusi ning pehmet ja mugavat kvaliteeti kasutatakse tegelikult  suuremal osal toodetel. See on ülipehme, katsudes siidine ja luksuslik. Hingav ja termoreguleeriv, jäädes kuivaks nii talvel kui ka suvel.
Peakatted, mis hoiavad sinu kehatemperatuuri 37,5 C. Kuivavad 5 korda kiiremini kui sarnased muud tooted ja ei tõmba pesus kokku. Kangas ei ole töödeldud keemiliste ainetega, keskonnasõbaralikud ja ei ärrita peanahka. Kangas on rohkem niiskust imav kui tavaline puuvill. 

Christine Headwear toodetelt leiad CARETECH®  sildi. 
CareTech - Usume, et pakume kvaliteetseid, eksklusiivseid, hoolikalt valitud peakatete kollektsioone ilusa Sinu jaoks! 


CARETECH® MILK

Ainulaadset CARETECH® MILK kangast kasutatakse ainult House of Christine öömütsides.
On teada, et piimakiud lisavad nahale kreemiefekti, jättes peakatte eemaldamisel tundliku peanaha pehmeks ja värskendatuks. Piimakiud on tundliku naha vastas nagu siid, mis hingab ja imab niiskust kogu öö ning hoiab teid kuivana.


CARETECH® ALOE VERA

Aloe Veral on teadaolevalt rahustav ja lõõgastav toime kuivale ja tundlikule nahale.
See on väga sarnane materjal CARETECH® BAMBOO-le


37.5® TEHNOLOOGIA

Tehnoloogia 37.5 töötab keha loomulike mehhanismidega, et säilitada optimaalne mugavus ja  normaalne kehatemperatuur 37.5.
See materjal on loodud kuivama väga kiiresti. Hoiab teid suvel külmana ja talvel soojana.  37.5® tehnoloogias kasutatavad aktiivosakesed on saadud looduslikest allikatest nagu kookospähklikoored ja vulkaanilised mineraalid, mis teed sellest väga erilise tootesarja. Kuidas hooldada House of Christine peakatteid?

Kui soovite, et teie peakatted näevad välja nagu uued isegi peale mitmendat pesu, soovitame neid pesta käsitsi, kasutades õrnale pesule mõeldud pesuvedelikku.
Soovitame peakatteid aurutada võimalikult õrna temperatuuriga. 
Christine Headwear peakatete sari abistab teid jätkuvalt ning järgmistest blogides kirjutame juba sellest, kuidas leida enda jaoks see õige peakate ning millise stiili/materjali vahel peaks valima.


Seniks aga mugavat ja stiilset kandmist teile kõigile!
Sinu Parukapood