juuksekaotus keemiateraapia tagajärjel

Juuksekaotus kemoteraapia tagajärjel

Kuidas leevendada ja valida sobivaim lahendus

Keemiaravi mõjutab paljusid inimesi ja üks kõige silmatorkavamaid kõrvalmõjusid on juuste väljalangemine, mis võib olla paljudele raskeks kogemuseks.

Juuste kaotamine valmistab füüsilist ja emotsionaalset valu ning lisaks muudele terviseprobleemidele on see äärmiselt tundlik teema.

Meie eesmärk Parukapoes on aidata seda koormat kergendada, pakkudes parimat juuste asendamise lahendust just sinule.Vali sobivaim juuste asendamine

Juuste asendamise võimalusi on mitmeid.

Kas eelistad uut stiilset soengut, elegantset pearätikut või soovid säilitada oma praegust soengut paruka abil? Enamik inimesi valib keemiaravi ajal paruka ja täiendab seda mõne nutika salli või turbaniga.

Mõned kannavad parukat igapäevaselt, samas kui teised kasutavad seda vaid üks või kaks korda, näiteks pulmas või muul suurel üritusel, kus nad ei soovi oma haigusele tähelepanu tõmmata.

Professionaalse paruka või peakattega ei märka keegi juuste kaotust, muutes haiguse vähem esile tõusvaks.Parukas kunstjuustest või naturaalsetest juustest?

Paljud soovivad leida paruka, mis sarnaneb võimalikult palju nende praeguse soenguga.

Parukate valik on tohutu, võimaldades leida just sellise, mis sobib  sinu stiiliga.

Samas tuleb märkida, et erinevate valikute korral varieerub ka hooldusvajadus, sõltuvalt valitud parukast. Mida pikemad on juuksed, seda suurem on hooldustöö.

Lisaks on suur tähendus ka materjalil - parukad on saadaval nii kunstjuustest kui ka naturaalsetest pärisjuustest. Pärisjuustest paruka kasutamine võib nõuda rohkem kohandustöid ja hooldust kui kunstjuustest parukas. Kuid kui olete selleks valmis, võib see anda uskumatult ilusa ja loomuliku tulemuse.

 

Pearätid, turbanis ja mütsid kui juuste asendus

Alternatiivina või täiendusena parukale on meil saadaval mitmeid ilusaid peakatteid. 

Näiteks turbaneid, mütsikesi ja rätikuid, mis võivad olla sulle abiks keemiaravi ajal.

Kodus peaks olema mugav olla - ja siin on House of Christine peakatted suurepäraseks abiks. Kõik nende mütsid on valmistatud looduslikest materjalidest nagu bambus, puuvill ja kvaliteetne vill, tagades, et tooted on hingavad ja niiskust imavad.

House of Christine on Taani bränd, mis on loodud selleks, et anda juuksekaotusega naistele laia valikut peakatteid, võimaldades neil keerulisel perioodil tunda end kaunina. Vaadake kogu  valikut meie veebipoes.


*Jaga seda teavet nende inimestega, kes võivad selliseid tooteid vajada ja ärge kartke küsida meilt lisainfot.

Oleme alati valmis teid aitama telefonil +372 55661884.