Juukselisad

Juukselisad on suurepärane võimalus oma välimust täiustada. Ükskõik, kas soovite peita hõrenevaid juukseid või lisada oma välimusele volüümi ja wow wow efekti, on juukselisad uskumatult mitmekülgsed ning hõlpsasti kasutatavad.

Kui oled uustulnuk juuksepikenduste osas, siis see juhend juhatab teid kiiresti algajast teadjani! Vaatleme saadaolevaid erinevaid juukselisasid ja kinnitusstiile.


1. Ponisabad

Ponisaba on ajatu ja stiilne. Kui teie enda juuksed pole ponisaba jaoks piisavalt pikad, siis võib hobusesaba luua klassikalise ja pingutuseta ilusa välimuse, hoolimata teie juuste pikkusest. Saadaval on pärisjuustest kui ka sünteetilisest fiibrist juukselisad.

2. Juuksepikendused

Kui soovite pikki kiharaid, siis juuksepikendused on teie uus parim sõber! Juuksepikendused, mis aitavad teie loomulikele juustele lisada juurde pikkust või volüümi, pakuvad kandjale täielikku mitmekülgsust ja saadaval on kunstjuustest ja naturaalsetest juustest juuksepikendusi. Clip- in juuksepikendused saad hõlpsalt paigaldada klambrite abiga juuste külge ning teip-või keratiinkinnitusega juuksepikendused saab teile paigaldada professionaalne tegija! Kui Clip-In juuksepikendused tunduvad liiga keerulised paigaldada(mis muide ei ole üldse, kui piisavalt harjutad), siis on olemas veel halo-juuksepikendused, mida on veel kergem paigaldada ning näevad välja väga loomulikud. Igapäevaseks kandmiseks soovitame kindlasti pärisjuustest juuksepikendusi. 


3. Scrunchi juukselisa


Kui olete väsinud juustest, milles pole volüümi või Teil pole aega, et juuksurit külastada, siis see juukselisa on mõeldud just Sulle! Scrunchie-ga saate imelihtsalt enda loomulikud juuksed ülesse seada nii, nagu oleks teil  palju kohevamad juuksed ja loob mahuka välimuse.