juuste väljalangemine

Juuste väljalangemine

Juuste väljalangemine 

Paljud naised kogevad oma elu jooksul juuste väljalangemist. Kui juuste väljalangemine muutub nähtavaks või kui juuste väljalangemine järk-järgult süveneb, hõivab see palju konkreetse naise teadvuses. Juuksed on suur osa naise identiteedist ja kui me suures osast neist ilma jääme, tähendab see muutust meie elukvaliteedile ja minapildile. 

Juuksel on suur kosmeetiline tähtsus ja juuste väljalangemine võib olla suur psühholoogiline koormus. Parukas või juuksepikendused on tänapäeval loomulik valik , kui soovite välja näha enesekindel ja naiselik. 

 

KUI PALJU JUUKSEID TE PÄEVAS KAOTATE?

On täiesti loomulik, et päevas langeb välja keskmiselt 50-100 juuksekarva. 

Kui arvate, et see kõlab palju, võime teile teatada, et teie peas on 90 000–150 000 juuksekarva. Karva normaalne kasvutsükkel on 3–8 aastat ja see tagab, et peanahal on alati uusi juukseid. Üksikud karvad on selle tsükli erinevates faasides ja kui need faasid toimivad, toimub tavaliselt alati täielik karvakasv. 

Juuste väljalangemine on seega lihtsalt tingitud juuste väljavahetamisest, kui juuksetsükkel lõpeb. Kui aga peanahk viskab välja rohkem juukseid, kui jõuab uusi kasvada, muutub juuste väljalangemine nähtavaks ja peate võib-olla midagi ette võtma. 

Juuste salk kasvab u. 1 cm kuus.

 

KUIDAS RAVIDA JUUSTE VÄLJALANGEMIST NAISTEL?

Pärilikku naiste juuste väljalangemist on raske ravida. Tänapäeval ei ole palju dokumenteeritud ja tõhusate ning kauakestvate tulemustega tooteid. Ravile on omane see, et need on kauakestvad ja nõuavad teatud distsipliini säilitamiseks.

 Kõige tõhusamad on ravimid, mis on apteegis preparaatidena saadaval. Meie võime pakkuda vaid leevendust spetsiaalsete šampoonide, toonikute ja seerumite näol.

Tänapäeval valivad paljud naised juuste väljalangemise või hõrenemise maskeerimiseks alternatiivsed juuksed. Parukas või naiste tupee on järk-järgult muutunud loomulikuks valikuks, sest see lahendab probleemi kohe. Parukapoe parukad  on saadaval nii kunstkiust kui ka pärisjuuksest. 

Fiiberjuustest parukaid on lihtne pähe panna ja need on soenguna väga stabiilsed. 

Pärisjuustest naturaalsed parukad annavad teile vabaduse kujundada ja värvida nii, nagu teeksite seda oma loomulike juustega.