Olete mures kuidas leida enda jaoks sobiv parukas? Oma esimese paruka ostuga seoses tekib kindlasti palju küsimusi. See kõik on arusaadav! Kuid ärge muretsege! Toome siin välja mõned mõtted ja nipid, mis muudavad ostu lihtsamaks. 
1. Esiteks lõikus!
Alustage sellest millise lõikusega parukat te endale soovite. Tavaliselt valivad meie kliendid juba endale tuttava lõikuse, mida nad on harjunud kandma ilma parukata. Nii on kõige kindlam, et inimene harjub parukaga kiiremini. Kui olete juba pikaajaline paruka kandja, siis hiljem võite valida juba midagi rohkemat muutuste osas. Valida saab lühikestest kuni pikkadeni, lokkis ja bob lõikustega parukate vahel.
2. Suurus

Kuigi keskmise suurusega parukad sovivad 95% meie klientidele, siis leiate meie valikust ja suuri ja väikseid suurusi. Samuti on parukatel reguleeritavad rihmad, mis võimaldavad suurust veidi kokku või laiemaks tõmmata tagades kindla sobivuse. Saadaval on väike, keskmine ja suur suurus. Kuidas leida enda jaoks sobiv suurus leiad siit!


3. Materjal

Kui kaalute oma esimesel ostul millist parukat valida, siis esmalt peaksite endale selgeks tegema millist materjali te kanda soovite. Valikus on saadaval sünteetilisest fiibrist ning naturaalsetest juustest parukad. Kindlasti võivad teil olla eelarvamused mõlema materjali kohta. On tõsi, et neil mõlemal on omad eelised ja piirangud. Naturaalseid juukseid saate kuumutada ning vahelduseks keerata sinna ka mõni lokk. Naturaalsetest juustest paruka ostmisel peate arvestama oluliselt kallima hinnaklassiga ning meeles pidama, et  juus on naturaalne ning peale igat pesu peate soengut sättima, nii nagu enda juukseid! Sünteetilise paruka ostul aga sättimise muret ei ole ning parukas võtab oma kuju jälle tagasi peale igat pesu. Kuigi materjali vahe on suur, siis on kliente, kes ainult naturaalseid parukaid soovivad kanda-mis on ka arusaadav, sest väljanägemine võib olla tõepoolest poole naturaalsem. Kuid ärge laske ennast eksitada, tänapäeval näevad sünteetilised juuksed juba väga head välja!

Paruka konstruktsioon